Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FaceBook

Rozwiązania informatyczne dla biznesu

Wg. Wyników badań statystycznych GUS w latach 2008-2012 pt. „Społeczeństwo informacyjne w Polsce” w 2012 r. w Polsce 58,7% osób w wieku 16-74 regularnie tj. co najmniej raz w tygodniu korzystało z Internetu.

Udział przedsiębiorstw wykorzystujących komputery w Polsce wyniósł 94,7%. W 2012 r. udział pracowników wykorzystujących komputery w pracy wyniósł 42,8% (wobec 42,3% w 2011 r.). W 2012 r. 41,1% przedsiębiorstw wyposażyło swoich pracowników w urządzenia przenośne umożliwiające mobilny dostęp do Internetu. Najczęściej były one wykorzystywane do pozyskiwania informacji z Internetu (39,4%).

Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości Innowacji i Technologii Sp. z o.o. oferuje Państwu całą gamę rozwiązań informatycznych dedykowanych dla biznesu poczynając od najprostszych stron internetowych będących wizytówką firmy poprzez rozbudowane serwisy, aż do aplikacji dedykowanych na wewnętrzne potrzeby firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany możliwościami jakie daje nowoczesna technologia skontaktuj się z nami, zaproponujemy konkretne rozwiązania, wycenimy ich koszt i wskażemy korzyści z zastosowania, a decyzję czy warto - podejmiesz już sam.